Kentsel dönüşüm, insan sağlığını etkileyecek derecede zarar görmüş yapıların proje kapsamında sistematik bir şekilde olası depremlere karşı toprak zeminin ve üzerindeki yapının risk değerlerinin belirlenerek, can ve mal kaybını en aza indirmek için yapılan kamusal bir çalışmadır.

Kentsel dönüşüm projelerinin amacı, insanların daha modern ve daha rahat bir çevrede yaşamalarını sağlamaktır. Duraklar Yapı Ltd. Şti. olarak bizde bu amaçtan yola çıkarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanıp öncü olduğumuz kentsel dönüşüm projelerinde yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyerek özgün yapılar oluşturmaktayız.

A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak tüketicilerimizin özel mimari taleplerine istinaden kişiye özel profesyonel çözümler üretmekteyiz. Böylelikle ithal ve yerli üst düzey yapı ürünleri ile dayanım ve kalite de örnek yapılar üreterek ülkemizde ilklere her zaman öncülük eden özel projeler üretmekte ve üretmeye devam etmekteyiz.

Kentsel dönüşüm denildiğinde akla ilk gelen öncü firmalardan biri olmanın haklı gururunu sizler sayesinde yaşıyoruz.

  • Kentsel Dönüşüm