Duraklar Yapı Ltd. Şti. 1995 yılından bugüne İzmir'in çeşitli bölgelerinde yüzlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirmiştir. Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleri ile sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla yüzlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümüştür.

Kuruşuluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren bölge ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.


VİZYONUMUZ

Duraklar Yapı Ltd. Şti. olarak, temelleri sağlam atılmış, ayrıcalıklı ve alternatifli yapılar hayata geçirerek, İzmir ve bölgemizde sektörün öncü firması olma hedefiyle yolumuzda ilerliyoruz. Çünkü biliyoruz ki; huzur dolu ve güvenli bir gelecek mutlu bir yuvadan geçer. Biz de, bina değil yuva inşa ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Tüm Duraklar Yapı Ltd. Şti. çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız inşaat ve yapı hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak inşaat sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

HEDEFLERİNİZ

Duraklar Yapı Ltd. Şti. birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.

  • Şirket Profili